ALSANCAK BALIK AV ve YEM MARKETİ

İLETİŞİM ADRESLERİMİZDEN BİZE ULAŞIN

Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:375/C 2. Kordon Alsancak-İZMİR
Tel: 0 537 427 87 69
Tel: 0 552 860 62 25
Mail: info@alsancakbalikavmarketi.com
Siparişim ne zaman elimde olur?

Mağazamızda satışta bulunan ürünlerimizin çok büyük bir bölümü kendi stoklarımızdan teslim olduğu için ÜRÜN KARGOLAMA genellikle 1-2 iş günü arasındadır. Kargo firmasıyla size ulaşması İzmir'e uzaklığınıza göre değişmektedir. Şehir merkezlerine kargolar 1 günde ulaşmaktadır genelde. İlçe ve köylere ulaşması 2 günü bulabilir. En sağlıkı bilgiyi yaşadığınız yerdeki ilgili kargo şubesinden alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar tutar?

Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli K.D.V. dahil bizim belirlediğimiz ücretsiz kargo fiyatının üzerinde ise kargo ücretsiz olarak tarafımızdan gönderilir.
K.D.V. dahil 250TL altındaki siparişlerinizde ise Türkiye’nin her yerine 15₺ sabit kargo ücreti ödersiniz. Alışverişiniz sırasında bu miktarı sistem otomatik olarak hesaplayacaktır. 
Not:  Kargo ücreti farklı olabilecek ürünler için gerekli bilgilendirme tarafımızdan ürün açıklamalarında yer almaktadır.

Ürünlerimi teslim almak için, alternatif bir alıcı belirtebilir miyim?

Evet. Sipariş esnasında alıcı bilgilerindeki adres kısmına alternatif bir alıcı ismi yazabilirsiniz. Adresinizin sonuna parantez içinde, "x kişi teslim alabilir" veya "daire 4 teslim alabilir" yazabilirsiniz. En pratiği budur ve kargo görevlisi bunu okur. Bu sayede, kargo görevlisi size ulaşamadığında, sizin yerinize belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıya kargonuzu teslim edebilir.

Siparişlerimi kargo görevlisinden teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açıp, siparişlerinizi kontrol ediniz. Eksik ya da sorunlu ürünler için kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, paketi görevliye teslim ediniz. Durum ile ilgili olarak bizi telefon ya da e-posta ile haberdar etmeyi unutmayınız. Siparişiniz bize geri dönecek ve sorun kontrol edilerek tarafımızdan giderilecektir.

İnternet mağazanızdaki tüm ürünler stoklarınızda bulunuyor mu?
Sitemizde bulunan ürünlerin büyük bir bölümü kendi stoklarımızda bulunmaktadır. Bunun haricinde, değişik marka ve ürünlerin kendi ithalatçılarının stokları da sizlere sunulmaktadır. Nadiren de olsa, hem kendi stoklarımızda hem de ithalatçı stoklarında kalmayan sipariş verdiğiniz ürünler için sizleri arayarak bilgilendiriyoruz. İsterseniz, siparişlerinizdeki stok dışı ürünlerin bedelini hemen iade ettiğimiz gibi, alternatif ürünler konusunda da deneyimli personelimizden bilgi alabilirsiniz.
İLETİŞİM FORMU

İSTEK VE DİLEKLERİNİZİ BİZE YAZIN