ALSANCAK BALIK AV

Günlük Taze Yemler Bütçeye Uygun Olta Takımları

Günlük Taze Yem Marketi

İzmir Alsancak'ta bulunan işletmemizde, günlük taze balık yemlerinin satışı yapılmaktadır. Yemlerimizin tüm Türkiye'ye aynı gün kargo seçenekleri ile gönderimi sağlanmaktadır.

Balık Av Malzemeleri

Balık Av Marketimizde her bütçeye uygun balık av malzemelerinin satışı, parakende ve e-ticaret sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Kaliteyi ucuza almak için işletmemizi ve e-ticaret sitemizi ziyaret ediniz.

ALSANCAK BALIK AV ve YEM MARKETİ

Mağazamız Hakkında

Konak Alsancakta tüm amatör olta balıkçılarının hizmetindeyiz.

Alsancak Balık Av ve Yem Marketimiz 2022 yılında şu andaki Cumhuriyet Bulvarı No:375/C Alsancak-İZMİR adresinde faaliyetlerine başlamıştır.

İşletmemizde tüm balık avı yemlerinin, boru kurdu, mamun, kırmızı kurt, sülünes, madya, yengeç vs. satışı yapılmakta ve yemlerimiz günlük ve canlı olarak satılmaktadır. İl dışına siparişlerimiz olmakta, ihtiyaçlara yönelik Tüm Türkiye'ye yem siparişleri alınmakta ve kargo seçenekleri ile gönderilmektedir.

Ayrıca işletmemizde gerek parekende, gerekse web sitemiz üzerinden e-ticaret tarzı, olta makineleri, olta kamışları, hazır olta takımları, olta misinaları, balık av aksesuarları, kepçe ve livar takımları, suni balık yemleri, rapalalar, kalamar zokaları, iğne ve fırdöndülerin satışı yapılmaktadır.

ALSANCAK BALIK AV MARKETİ

Canlı Yem Çeşitleri

Boru Kurdu

Günlük Taze ve Canlı

Mamun

Günlük Taze ve Canlı

Tırnak Yengeç

Günlük Taze ve Canlı

Madya

Günlük Taze ve Canlı
Videoyu Oynat

Alsancak Trofe Çupra Avı

Videoyu Oynat

Efsane Kayalık Mera Takımı Anlatımı